Electroactive Electroactive
Producent: Activlab
Cena: 11,90 zł
11.90 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Electrolytes Electrolytes
Producent: Activlab
Cena: 2,99 zł
2.99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej

Na pewno nie raz słyszałeś o prawidłowej gospodarce wodnej organizmu. Elektrolity to mikro specjaliści od naszego nawodnienia. W skrócie, to po prostu jony soli, naładowane dodatnio bądź ujemnie. Ten ładunek elektryczny pozwala im przewodzić impulsy nerwowe, a także „przyciągać” wodę.

To wszystko brzmi dość abstrakcyjnie, ale staje się mocno realne, gdy elektrolitów zaczyna Ci brakować. Senność, drżenie, obniżka formy albo motywacji – te i podobne objawy mogą się wiązać właśnie z niedoborem elektrolitów. Ponieważ obecność owych kationów i anionów ma wpływ na skurcze i rozkurcze mięśni, nie musimy Ci chyba rysować reszty obrazu. Równowaga kwasowo-zasadowa, układ nerwowy, mózg, mięśnie (w tym serce!) – cały nasz organizm woła o prawidłowy poziom nawodnienia.

Produkty reklamowane jako elektrolity dla sportowców nie zawsze zachwycają składem. Zwracaj uwagę na etykiety! Elektrolity Activlab to kompletne rozwiązanie, pozbawione niepotrzebnych dodatków i cukrów prostych. Mamy dla Was dwa warianty: gotowe napoje Electrolytes od Run&Bike oraz tabletki do rozpuszczania Electroactive. Zawierają wszystkie niezbędne do nawodnienia jony: sodu, potasu, magnezu, chlorku i wapnia.

Elektrolity do picia zapewnią Ci efektywne nawodnienie. Uzupełniasz płyny w trakcie treningu? Jeżeli ćwiczysz tak, żeby się nie spocić, nie musisz o tym pamiętać (ale, w takim razie: po co ćwiczysz?). Gdy jednak lubisz iść na całość, i nie uznajesz treningu bez mokrej koszulki, odpowiednia gospodarka wodna to dla Ciebie warunek konieczny. Elektrolity Activlab od lat towarzyszą wyczynowcom. Weź łyka i dawaj ile sił!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl